phnix

PHNIX, dünyada ısı pompası teknolojileri absorbe ve entegre etmek için büyük önem vermektedir ve tüm dünyada araştırma – geliştirme kuruluşları ile yakın iletişim ve işbirliği halindedir. PHNIX, ISO14001 ve ISO9001 uluslararası kalite yönetim belgelerine sahiptir, ayrıca avrupada CE, ETL, TÜV ve CB sertifikalı ürünleri ile çok çeşitli ürünler sunmaktadır. PHNIX markası Doğal Jeotermal Enerji Sistemleri şirketinin markası olan DJES ile Türkiye’de stratejik iş ortaklığı kurmuş, ve bu proje işbirliği sayesinde, PHNIX-DJES ısı pompalarının kullanımını ülkemize de kazandırmıştır. DJES ve PHNIX iş birlikteliği sayesinde 2014 yılından itibaren yenilenebilir enerji sistemleri kullanımında, erişilebilir fiyatlar ile yüksek kaliteli ısı pomlarının kullanımının yaygınlaşması hedeflenmektedir.

PHNIX, ısı pompaları, teknolojisi ve gelişim yönü ile öncelikli hedefi, çevreyi korumak ve günlük yaşamda kullanılan enerjiden tasarruf edilmesini sağlamaktır. Kuruluşundan bu yana PHNIX, kendi kalkınma stratejisi olarak daima ‘‘Yenilik’’ ilkesini benimsemiş ve yüksek kalitede ısı pompası – Fancoil ve yan aksamların üretimine odaklanmıştır. Son teknoloji ürünleri ile merkezi ısıtma, soğutma ve 85°c sıcak su üreten ısı pompaları, yüzme havuzu ısıtma gibi enerji tasarrufu için çeşitli çözümler sağlamaktadır. PHNIX ürünlerinin %60’ından fazlası Avrupa, Amerika ve diğer deniz aşırı pazarlara ihraç edilmektedir. Dünyada yüzme havuzu ısı pompalarının en büyük üreticilerinden biri ve Çin’in 3. büyük üreticisi olan PHNIX, küresel pazarda önemli bir rol almaktadır.

phnix-2
phnix-2
phnix-turkiyede

PHNIX entegre tesisleri, ileri üretim planları ve gelişmiş teknolojisi ile yüksek kalitede ısı pompaları ve fancoil üretimini sağlamaktadır. PHNIX ve DJES iş ortaklığı, sürekli ve hızlı gelişim için enerji tasarrufunun güçlü bir garantisi olacaktır.

PHNIX-DJES ısı pompaları ile evinizi, işyerinizi veya kamuya açık alanları istediğiniz değerde ısıtma-soğutma, sıcak su ve havuz suyu ısıtma ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

phnix-gorsel